Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Tekst]Pajsor33 v NAJEBANY CREW


pajsor3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyzywający:Pajsor33
Wyzwany:N.C
Wstawienie prac do: do 2 dni
Głosowanie do : 2dni
Tematyka:Horrorcore / zycie

Notatka:Bez zadnej notki .



Co ty Pierdolisz Crew ?
Czy ci się w głowie Adamkiewiczowie zapłodnili ?
Czy to może głupota od urodzenia ?
W Twoja stronę rzucam panche
Ostre jak kosa kibola,
Twoje gardło jest rozcięte
Płynie krew po podłodze
Matka w płaczu , a ty umierasz .
Tak samo twoje teksty
Są martwe , bez sensu i składu !
Piszesz je jak jakiś nieudolny,
niekompetentny alkoholik ,
Teraz Doktor . Kostucha wystawi ci receptę,
5G Crocodile i 2 zoofile ,
Zgwałcą cie , a następnie zjedzą .
I nastąpi koniec twojej marnej kariery bez kariery .
Opublikowano

Odjebałeś tak straszną żenadę, a i tak poświęcam na nią 8 wersow. Czuj się, kurwa, zaszczycony.

Nie wiem koleś czy to fory, czy Ty myślisz że masz talent
Rozpierdole cie jak chce, to kurwa nie jest wiejski balet
Koniec mojej kariery powiadasz, ja w ogóle jej nie mam
Moje teksty niszczą Cie, jak Północna Korea
Ja jak ten Kim Dzong Un, napierdalam całym arsenałem
Ty stoisz na polu bitwy, z jednym marnym działem
Gdzie ty masz te swoje puche stary, lepiej sie schowaj
Albo swoje marne teksty, dla siebie zachowaj...

@down To ja nie wiem o co mu chodzi,najpierw napisal w naszym topicu, a teraz tutaj ze to tekst to po co mnie dissuje?!?

Opublikowano

Pajsor, początek słaby, bez rymu, a proporcje długościowe 1 i 2 wersu - jak byś to nagrał?
Crew, całkiem fajna nagrywka z tego by była, tylko do ostatniego wersu jedno słowo (najlepiej wzmacniacz:kurwa)
Oczywiście głos na Crewa, bo Filozof (ten od Myśli Uwolnionej) w sygnie, a tak na serio to po prostu lepszy tekst ;)


7yo9.png

Opublikowano

crew ;)

Grafika Wektorowa / Modelowanie / Renderowanie / Wysokopoziomowe języki B) (Python, Prolog, Haskell).

Najbardziej nienawidzę tego asemblera.. jak mu tam? C++ :(( 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...